Apmaksa

Maijaaptieka.lv preču cenas ir norādītas bez piegādes izmaksām.

Pēc tam, kad Pircējs ir izvēlējies Preču piegādes veidu, Pircējam ir iespēja izvēlēties sev vēlamo Preču un to piegādes izdevumu apmaksas veidu.
Pircējam ir iespējams norēķināties, izmantojot norēķinus caur internetbanku vai autorizējoties ar bankas karti:
 
 • Citadele (internetbanka)
  Lai veiktu maksājumu ar internetbankas palīdzību, Pircējam ir iespēja izmantot "Citadele" banklinku. Pircējam ir jāseko bankas norādījumiem, lai veiktu maksājumu.

   
 • Luminor (internetbanka)
  Lai veiktu maksājumu ar internetbankas palīdzību, Pircējam ir iespēja izmantot „Luminor” banklinku. Pircējam ir jāseko bankas norādījumiem, lai veiktu maksājumu.

   
 • SEB (internetbanka)
  Lai veiktu maksājumu ar internetbankas palīdzību, Pircējam ir iespēja izmantot „SEB” banklinku. Pircējam ir jāseko bankas norādījumiem, lai veiktu maksājumu.

   
 • Swedbank (internetbanka)
  Lai veiktu maksājumu ar internetbankas palīdzību, Pircējam ir iespēja izmantot „Swedbank” banklinku. Pircējam ir jāseko bankas norādījumiem, lai veiktu maksājumu.

   
 • Bankas karte (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro)
  Lai veiktu maksājumu, autorizējoties ar bankas karti, Pircējam, izvēloties šo apmaksas iespēju, ir jānorāda: kredītkartes vai debetkartes numurs, kredītkartes vai debetkartes īpašnieka vārds un uzvārds, kredītkartes vai debetkartes derīguma termiņš un drošības kods („Security Code”).
  (Pircējs var izmantot šādus karšu veidus: kredītkarte, VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro)

Pēc maksājuma veida izvēles Pircējam jānospiež poga „Veikt maksājumu”.
Ja radušies jautājumi, sazinieties ar mums pa e-pastu info@maijaaptieka.lv vai telefonu 63350065 !
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Apstiprināt visus Personalizēt Vairāk info