Piegāde

Lai saņemtu pasūtījumu, izmantojot kādu no piegādes veidiem, lūdzu, norādiet precīzu kontaktinformāciju, adresi un pasta indeksu.
 
Piegādes veids Maksa (ar PVN) Piegādes laiks
Saņemt uz vietas aptiekā Skrundā
1. maija laukums 3, Skrunda, Skrundas pilsēta, LV-3326
0.00 € Preci aptiekā var saņemt pēc paziņojuma saņemšanas e-pastā “Jūsu pasūtījums sagatavots saņemšanai aptiekā”.
 
Piegāde uz Latvijas pasta pakomātu
3.00 € Prece tiek piegādāta 2-5* darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža ar kurjeru visā Latvijā uz Pasūtījumā norādīto Pircēja adresi. Pasūtījuma piegādes laiks var mainīties no preces pieejamības noliktavā, no svētku dienām un brīvdienām, kā arī no piegādātāja noslogotības. 
Piegāde ar kurjeru Latvijā
5.00 € Prece tiek piegādāta 2-5* darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža ar kurjeru visā Latvijā uz Pasūtījumā norādīto Pircēja adresi. Pasūtījuma piegādes laiks var mainīties no preces pieejamības noliktavā, no svētku dienām un brīvdienām, kā arī no piegādātāja noslogotības. .
Piegāde uz Latvijas Pasta pasta nodaļu
2.40 € Prece tiek piegādāta 2-5* darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža ar kurjeru visā Latvijā uz Pasūtījumā norādīto Pircēja adresi. Pasūtījuma piegādes laiks var mainīties no preces pieejamības noliktavā, no svētku dienām un brīvdienām, kā arī no piegādātāja noslogotības. 
Piegāde uz Circle K degvielas uzpildes staciju
2.60 € Prece tiek piegādāta 2-5* darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža ar kurjeru visā Latvijā uz Pasūtījumā norādīto Pircēja adresi. Pasūtījuma piegādes laiks var mainīties no preces pieejamības noliktavā, no svētku dienām un brīvdienām, kā arī no piegādātāja noslogotības. 
3.30 € Prece tiek piegādāta 2-5* darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža ar kurjeru visā Latvijā uz Pasūtījumā norādīto Pircēja adresi. Pasūtījuma piegādes laiks var mainīties no preces pieejamības noliktavā, no svētku dienām un brīvdienām, kā arī no piegādātāja noslogotības. 

*Atsevišķām precēm, pie kurām preces skatā, palielinot preces skaitu, tas pārsniegs preces daudzumu noliktavā, būs redzams uzraksts - Pieejams 10 dienu laikā, piegādes laiks var būt līdz 10 darba dienām.

Kurjerdienesta noslogotības dēļ piegādes var kavēties!

Mēs, Maijaaptieka.lv, neuzņemamies atbildību par preču piegādes kavēšanos, kas radušies pasta vai kurjerdienesta darbības dēļ. Ja radušās neskaidrības, sazinieties ar mums pa e-pastu info@maijaaptieka.lv vai telefonu 63350065!
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Apstiprināt visus Personalizēt Vairāk info