Biežāk uzdotie jautājumi

Vai ir iespēja atdot atpakaļ aptiekā nopirktu medikamentu vai uztura bagātinātāju, ja tas nav lietots?
Medikamentus un uztura bagātinātājus aptiekā atdot nevar, jo šādu kārtību nenosaka neviens LR normatīvais akts. Tas skaidrojams ar to, ka gan medikamentiem, gan uztura bagātinātājiem ir nepieciešami noteikti uzglabāšanas apstākļi (mitruma, gaismas, temperatūras režīms).

Kā pieteikties jaunumu un akciju saņemšanai e-pastā?
Ievadot savu e-pastu sākuma lapā redzamajā lodziņā.

Vai varu atdot zāles aptiekai, ja pēc zāļu lietošanas ir alerģiska reakcija?
Nē, šāda iespēja nepastāv, jo normatīvie akti neparedz medikamentu atdošanu atpakaļ aptiekā. Alerģiskas reakcijas gadījumā iesakām vērsties pie sava ģimenes ārsta.

Vai pie jums var iegādāties arī recepšu medikamentus?
Nē, recepšu medikamentus interneta aptiekā nopirkt nevar. Veselības aizsardzības nolūkos šādu kārtību nosaka LR likumdošana, kas paredz, ka recepšu zāles var iegādāties tikai ar recepti, ko izraksta ārsts pēc konsultācijas. Pie mums var iegādāties tikai bezrecepšu medikamentus, kurus izvēlēties palīdzēs mūsu farmaceiti.

Vai pie jums var nopirkt medicīnas piederumus un uztura bagātinātājus?
Jā, pie mums var iegādāties tādus medicīnas piederumus kā pārsienamie materiāli, tonometri, termometri u.tml., kā arī uztura bagātinātājus plašā klāstā.

Vai jūs varat ieteikt medikamentus, vadoties pēc simptomiem?
Viens variants, kā atrast medikamentus konkrētiem simptomiem, ir izvēlēties produktu kategoriju, kurā var atrast visus produktus, kas paredzēti konkrētu simptomu mazināšanai. Otrs variants ir jautāt mūsu farmaceitam, sazinoties tiešsaistes sarakstē, sūtot e-pastu vai zvanot pa norādīto tālruņa numuru.

Vai ir iespējams saņemt farmaceita konsultāciju pirms preču iegādes?
Jā, šāda iespēja pastāv. Sazināties ar farmaceitu var, rakstot sarakstes lodziņā savu jautājumu, sūtot e-pastu vai zvanot pa norādīto tālruņa numuru.

Vai es varu iegādāties preces kā nereģistrēts lietotājs?
Jā, šāda iespēja pastāv. Tomēr, lai saņemtu īpašas reģistrēto klientu priekšrocības, atlaides un akciju piedāvājumus, iesakām reģistrēties.
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Apstiprināt visus Personalizēt Vairāk info